Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

В Офісі президента назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена

В Офісі президента назвали пріоритети співпраці з адміністрацією Байдена

Джо Байден Фото з відкритих джерел

Найголовніші напрямки – підтримка суверенітету, військова допомога, нарощення товарообігу та боротьба з корупцією

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква назвав пріоритетні напрямки співпраці з адміністрацією майбутнього президента США Джо Байдена. Найголовніші – підтримка суверенітету та військова допомога Україні, повідомляє пресслужба ОПУ.

За його словами, також серед основних пріоритетів є активне залучення Сполучених Штатів до процесу врегулювання на Донбасі й деокупації Криму.

“Ми можемо багато говорити про формати цього залучення, визначення можливих певних посад тощо, але стовідсотково можна сказати, що це питання точно буде зараз на радарі нової адміністрації”, – сказав Ігор Жовква.

Крім того, одним з пріоритетів у двосторонніх відносинах залишиться економічний блок та нарощення товарообігу.

“Аграрна сфера – традиційна для наших відносин. Нові сфери, як-от IT, штучний інтелект – також можна про це говорити”, – додав він.

Не менш важливим пріоритетом буде тема боротьби з корупцією.

“Тут ми точно будемо союзниками Байдена, у здійсненні антикорупційних заходів в Україні”, – зазначив заступник керівника ОП.

А також Україна готує “дорожню карту” відносин зі США.

Новини за темою: На інавгурації Байдена Україну представить Єльченко

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква повідомив, що Україна запросить світових лідерів на святкування 30-річчя Незалежності країни, серед них має бути обраний президент США Джо Байден. У Зеленського також уточнили, що візит Байдена в Київ є питанням недалекого майбутнього.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.