Зв'язок з нами

Події

В Україні Google оштрафували на мільйон гривень

В Україні Google оштрафували на мільйон гривень

Google Фото: Pexels

ТОВ “Гугл” оштрафували в Україні на мільйон гривень за неподання у встановлений строк інформації на вимогу державного уповноваженого Антимонопольного комітету України (АМКУ).

Як повідомляє пресслужба комітету, розмір штрафу обумовлюється обтяжуючими обставинами, а саме тим фактом, що ТОВ “Гугл” не надавало Комітету затребувану інформацію понад рік.

Ця інформація була необхідна Комітету для розслідування за заявою фізичної особи-підприємця щодо блокування його облікового запису у додатку “Google Мій бізнес”, – зазначили у комітеті.

Читайте також

Google виплатить працівникам 2,6 мільйона доларів через дискримінацію

В АМКУ зазначили, шо ненадання відповідачем інформації у визначені комітетом строки призвело до того, що АМКУ не зміг своєчасно розглянути заяву про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Слід зазначити, що вже в рамках розгляду справи, порушеної проти товариства за ненадання інформації на вимогу комітету, відповідачем було надано затребувану інформацію, що також враховано АМКУ при визначенні розміру штрафу, – зазначили у комітеті.

Раніше повідомлялося, що банки будуть змушені відключити українцям платіжні сервіси типу Apple Pay чи Google Pay та скасувати грейс-період за кредитними картками, якщо Рада ухвалить неринкове регулювання платіжного ринку.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.