Зв'язок з нами

Події

В Україні не введуть локдаун до кінця грудня – МОЗ

В Україні не введуть локдаун до кінця грудня - МОЗ

Карантин, громадський транспорт (фото: УНІАН)

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні не вводитимуть жорсткий карантин у зв’язку з коронавірусом до кінця грудня.

Про це він розповів під час брифінгу.

Ми як Міністерство охорони здоров’я не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня. Адже бачимо стабільний приріст випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків. І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке є зараз у зв’язку з коронавірусом, – сказав Степанов.

Читайте також

В Україні введуть локдаун після колапсу медсистеми – МОЗ

В Україні загалом зайнято 52% ліжок для хворих на коронавірус

Він підкреслив, що рівень захворюваності та рівень госпіталізації залишаються на достатньо високому рівні, і є необхідність збити хвилю розповсюдження коронавірусу і довести її до мінімально можливих цифр.

За словами міністра (досьє Максима Степанова), МОЗ пропонує уряду плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня. І тривалість такого карантину має бути протягом трьох тижнів.

Ми вважаємо, що саме такі планові речі можуть підготувати нас до сезонного стрибка захворюваності на грип і максимально розвантажити нашу медичну систему, – додав Степанов.

Нагадаємо, що в Україні зайнято 47,5% ліжок, виділених для пацієнтів з коронавірусом.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.