Зв'язок з нами

УКРАЇНА

В Україні немає проблем з киснем для хворих на коронавірус – Данілов

В Україні немає проблем з киснем для хворих на коронавірус - Данілов

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов (фото: УНІАН)

Секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов заявив, що в Україні немає проблем з киснем, який життєво важливий в лікуванні при важких формах захворювання COVID-19.

Про це він розповів в інтерв’ю Фокусу.

За його словами,  в Україні також немає проблем з киснем, оскільки у нас є десятки сертифікованих виробництв, однак існують проблеми логістики та забезпечення медустанов.

Є питання логістики, технічного забезпечення. Але вони вирішуються. Я не можу сказати, що всі сидять і чогось чекають. Так, виникають нестандартні ситуації – бувають випадки, які викликають резонанс, але це не масове явище, – запевнив секретар РНБО.

Нагадаємо, що Рада національної безпеки й оборони назвала оптимістичний і песимістичний сценарії розвитку ситуації з коронавірусом. При оптимістичному сценарії вже в середині грудня можна вийти на позитивну динаміку поширення COVID-19. Про песимістичний сценарій секретар РНБО не став говорити.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що введення локдауна розірве ланцюг передачі хвороби COVID-19, що може звести захворюваність до нуля. А з іншої сторони – треба врахувати економічну точку зору. За його словами, існують передумови для введення жорсткого карантину – епідситуація та навантаження на медичну систему.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.