Зв'язок з нами

Події

В Україні від березня підвищать пенсії на 11%

В Україні від березня підвищать пенсії на 11%

Пенсії, гроші (фото: УНІАН)

Уряд схвалив рішення про індексацію пенсійних виплат на 11% від 1 березня 2021 року.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Зазначається, що 22 лютого 2021 року уряд ухвалив постанову Кабінет у Міністрів України “Про додаткові заходи соціального захисту пенсіонерів у 2021 році”. Відповідно до постанови цього року індексація пенсій відбудеться з 1 березня. Пенсії планують підвищити вісьмом мільйонам людей.

Розмір пенсії підвищиться в середньому на 308 грн, а мінімальне підвищення встановили на рівні 100 грн. Людям, у яких тривалий страховий стаж (30 років для жінок та 35 років для чоловіків), мінімальну пенсійну виплату підвищили до рівня 2200 грн.

Читайте також

80% пенсіонерів в Україні живуть за межею бідності – Денісова

Так, уряд затвердив показник збільшення розміру пенсій, обчисленого від заробітної плати та страхового стажу кожного пенсіонера на рівні 11%, що відповідає 50% показника зростання споживчих цін за попередній рік та 50% показника зростання середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, за три календарні роки, що передують року, в якому проводиться збільшення, у порівнянні з трьома календарними роками, що передували року, який є попереднім щодо року, в якому проводиться збільшення ((5 %+17%) /2).

Нагадаємо, що станом на 1 січня 2021 року в Україні налічувалось 11,1 млн пенсіонерів, з них 2,7 млн осіб – працюючі пенсіонери.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.