Зв'язок з нами

Події

В уряді заявили про намір віддати у приватизацію вісім підприємств

В уряді заявили про намір віддати у приватизацію вісім підприємств

Документи Фото: AlphaTradeZone з Pexels

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про намір уряду віддати під приватизацію вісім збиткових українських підприємств.

На своїй сторінці у Фейсбуці керівник Кабміну написав, що державні підприємства, які роками збиткують і не є стратегічно важливими, “зможуть отримати ефективне керівництво, приплив інвестицій та нарешті почнуть розвиватися”.

Читайте також

Досьє

Шмигаль Денис

На приватизацію виставили перше підприємство Укрспирту

Цього тижня ми передали у Фонд державного майна ще 8 об’єктів для приватизації. А профільний комітет Верховної Ради підтримав законопроєкт про розблокування Великої приватизації, яка, за нашими очікуваннями, тільки цього року принесе в держбюджет більше 12 мільярдів гривень, – повідомив Шмигаль.

У січні прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що цьогоріч для влади важливий рух у бік великої приватизації. Тому вже визначено об’єкти, які готуватимуть до продажу.

Шмигаль зазначив, що для уряду важливим є рух у сторону великої приватизації. Вже підготовлений цілий пакет законопроєктів.

За словами глави Кабміну, об’єкти, якими володіє держава, часто перебувають не у найкращому стані. Тому потрапляння до інвесторів дасть їм шанс на розвиток, на створення робочих місць та сплати податків.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.