Зв'язок з нами

УКРАЇНА

В Україні затримали двох найбільших “злодіїв у законі”

В Україні затримали двох найбільших "злодіїв у законі"

Фото: npu.gov.ua Копи затримали двох “кримінальних авторитетів”

Затримані належали до “верхівки” злочинного світу і контролювали криміналітет відразу в декількох областях.

Правоохоронці затримали двох найвпливовіших “злодіїв в законі” на прізвисько “Умка” і “Лаша Сван”. Їх підозрюють у встановленні і поширенні злочинного впливу у відповідному кримінальному статусі. Про це в четвер, 20 травня, повідомила прес-служба Нацполіції.

Зазначається, що правоохоронці встановили всі сфери їхньої діяльності і зв’язки.

“Ці особи з “верхівки” злочинного світу утворювали злочинні угруповання і контролювали через своїх представників криміналітет в державі, підбурювали до вчинення нових злочинів і призводили до появи додаткових загроз для безпеки громадян”, – йдеться в повідомленні.

За даними Нацполіції, обидва підозрюваних вважалися одними з найвпливовіших “злодіїв в законі” в Україні і контролювали криміналітет відразу в декількох областях – Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Запорізькій та частині Західного регіону.

“Відомо, що “Умка”, коронований в 2014 році, і “Лаша Сван”, “злодій в законі” з 1995, отримали свої високі “звання” від топ-представників російського кримінального світу”, – повідомили в поліції.

Зараз затриманим готують повідомлення про підозру, тривають обшуки.

Раніше повідомлялося, що РНБО запроваджує санкції проти криміналітету. Після прийняття відповідного закону будуть застосовані персональні санкції проти 557 злодіїв в законі. Також санкції введуть проти 111 іноземців, які є “кримінальними авторитетами”.

Данілов назвав кількість “злодіїв в законі”, які проживають в Україні

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.