Зв'язок з нами

УКРАЇНА

В Україні зростають борги із зарплат – Держстат

В Україні зростають борги із зарплат - Держстат

Основна частка суми заборгованості припадала на промисловість

Найбільша заборгованість з виплати зарплати на 1 травня 2021 року зафіксована в Донецькій і Харківській областях, а також в столиці.

 

В Україні  станом на 1 травня 2021 року заборгованість із виплати заробітної плати збільшилася на 5,4% в порівнянні з 1 квітня до 3 567,552 млн гривень. Про це повідомляє Державна служба статистики.   “На початок травня цього року основна частка суми заборгованості припадала на промисловість (77,7%), професійну, наукову та технічну діяльність (7,2%)”, – йдеться в повідомленні відомства.   Так, згідно з даними Держстату, найбільша заборгованість з виплати заробітної плати на 1 травня поточного року була зафіксована в:  

  • Донецькій області – 828,073 млн гривень,
  • Харківській – 476,444 млн гривень,
  • Києві – 459,914 млн гривень.

В Україні зростають борги із зарплат - Держстат

Скріншот

  У квітні зарплата зросла майже на 20% – Держстат   До цього повідомлялося, що були підраховані втрати кожного українця в 2020 році. До кризи очікувалося, що номінальний ВВП на одного громадянина складе 109,04 тис. грн. Однак реальна цифра виявилася меншою – 100,47 тис.       Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet   Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.