Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

В українські облгази планують ввести тимчасові адміністрації

В українські облгази планують ввести тимчасові адміністрації

Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

Передбачається, що низка нововведень дисциплінуватимуть ринок розподілу газу

Кабінет міністрів України планує укрупнити облгази, а також ввести в них тимчасові адміністрації. Про це повідомив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді. Трансляцію вів телеканал ZIK.

Зазначається, що такі нововведення мають дисциплінувати ринок розподілу газу. “Уряд спільно з парламентським комітетом ініціює прийняття законопроєкту про укрупнення облгазів, введення спецрахунків, введення тимчасової адміністрації, що дисциплінує ринок розподілу газу і не дозволить монопольно підвищувати тарифи”, – сказав прем’єр.

Раніше повідомлялося, що прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що тарифи на тепло й гарячу воду до кінця опалювального сезону підвищуватися не будуть, а штрафи й пеню за несплачені тепло і газ за січень не застосовуватимуть. Які ще обіцянки дав очільник уряду, читайте тут.

Новини за темою: Зеленський доручив провести повний “тарифний” аудит в Києві та по областях

Нагадаємо, нещодавно Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів підготував вісім кроків, які повинні сприяти зменшенню тарифів для жителів України. Тоді він розповів про паралельне обговорення ініціатив, які дозволять підтримати українців в період коронакризи.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.