Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

В “Укроборонпромі” заявили про припинення існування концерну в 2021 році

В "Укроборонпромі" заявили про припинення існування концерну в 2021 році

Юрій Гусєв

Фото з відкритих джерел

Новий очільник відомства анонсував створення холдингу “Оборонні системи України”

Новопризначений директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в наступному році. Про це він повідомив під час брифінгу.

За словами Гусєва, замість концерну буде створено нові холдингові компанії. “Планується, що в наступному році “Укроборонпром” припинить своє існування. Будуть створені нові холдингові компанії, які будуть працювати за принципами корпоративного управління, прозорості, щоб забезпечити уникнення будь-яких корупційних чи інших ризиків”, – сказав Гусєв.

Зазначається, що в новий холдинг увійдуть компанії, які займатимуться авіаремонтом, бронетехнікою, високоточним озброєнням, боєприпасами, радарними та морськими системами. Крім того, заплановане створення холдингу, котрий спеціалізуватиметься на авіабудуванні, аерокосмічних компонентах і космічних системах.

Водночас Гусєв додав, що це попередня концепція, яка ще потребує обговорення і затвердження.

Новини за темою: Зеленський призначив нового гендиректора “Укроборонпрому”

Нагадаємо, на початку жовтня державний концерн “Укроборонпром” підготував стратегію трансформації компанії, якою передбачено його ліквідацію. Тоді планувалося створити оборонний та аерокосмічний холдинги.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.