Зв'язок з нами

Події

Вакцинація в Україні не розпочалась через дефіцит вакцин – Шмигаль

Вакцинація в Україні не розпочалась через дефіцит вакцин - Шмигаль

Денис Шмигаль (фото: kmu.gov.ua)

Вакцинація в Україні не розпочалась через дефіцит вакцин, а країна зробила усе можливе для її отримання.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, передає “Урядовий портал”.

У нас укладено досить контрактів з виробниками, щоб всі бажаючі могли вакцинуватися, та сплачено відповідні кошти. На жаль, сьогодні спостерігається дефіцит вакцин, і країни Європейського союзу його також відчули. Всі відзначають, що проблема однакова – це зміщення строків поставок вакцин, – сказав він.

Читайте також

В Україні вакцинація проходитиме в три етапи – МОЗ

В Україні не буде примусової COVID-вакцинації медпрацівників – Ляшко

За його словами, держава зі свого боку зробила всі необхідні кроки для забезпечення українців ефективною вакциною.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов (досьє Максима Степанова) заявив, що в Україні вакцинація громадян проти COVID-19 розпочнеться вже в лютому. Підготовка до першого етапу вакцинації йде за графіком та відбуватиметься згідно з Дорожньою картою.

Водночас головний санітарний лікар Віктор Ляшко (досьє Віктора Ляшка) повідомив, що щеплення від Covid-19 в Україні почнеться 15 лютого.

Міністра охорони здоров`я Максима Степанова можуть відправити у відставку, якщо до кінця тижня в Україні не розпочнеться обіцяна урядом вакцинація від коронавірусу.

Тим часом сам міністр виправдовується, що Україна втрачає довіру виробників вакцин через спроби зриву вакцинації у країні. Він пояснив, що, вакцинація в Україні не розпочалась 15 лютого через “технічні проблеми логістичного характеру”.

В Офісі президента вважають, що вакцинація в Україні – це абсолютна зона відповідальності міністра охорони здоров’я Максима Степанова. Попри затримку вакцинаційної кампанії, ні звільняти, ні відсторонювати його від обов’язків наразі не збираються.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.