Зв'язок з нами

Події

Вчені довели, що понаднормова робота призводить до смерті

Вчені довели, що понаднормова робота призводить до смерті

Вчені, коронавірус (фото: pexels)Понаднормова робота призводить до смерті людей. Найбільше помирають чоловіки середнього і старшого віку.Про це свідчить дослідження Всесвітньої організації охорони здоров’я, передає Reuters.

Робота 55 і більше годин на тиждень – серйозна небезпека для здоров’я, – заявила директор департаменту навколишнього середовища, зміни клімату та здоров’я ВООЗ Марія Нейра.

Дослідження, проведене ВООЗ та Міжнародною організацією праці, показало, що у 2016 році тривалий робочий день став причиною смерті 745 тис. людей в результаті інсульту та ішемічної хвороби серця. Це майже на 30% більше, ніж 2000 року. Жертвами переважно (72%) були чоловіки середнього і старшого віку.

Найбільше від перепрацювання постраждали люди, які живуть у Південно-Східній Азії і регіоні Західної частини Тихого океану.

Дослідження, що базується на даних зі 194 країн, показало, що тривалість роботи 55 і більше годин на тиждень на 35% підвищує ризик інсульту і на 17% – ризик смерті від ішемічної хвороби серця у порівнянні з 35-40 загальноприйнятими робочими годинами на тиждень.

Нагадаємо, що вчені довели, що до 2045 року чоловіки на Землі зможуть втратити здатність розмножуватися через вплив хімікатів, які змінюють людські гормони.

Читайте також

Вчені довели, що чистий кисень продовжує життя

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.