Зв'язок з нами

УКРАЇНА

“Велике будівництво”: скільки доріг насправді збудував Зеленський

"Велике будівництво": скільки доріг насправді збудував Зеленський

Фото: Укравтодор Володимир Зеленський зі своїм “Великим будівництвом” обіцяє відремонтувати усі державні дороги в Україні

І Володимир Зеленський зі своїм “Великим будівництвом”, і його попередник Петро Порошенко приписують собі рекордні обсяги ремонту доріг. Обидва – майже по 4 тисячі доріг протягом року. Як маніпулюють цифрами політики?

Володимир Зеленський запевняє, що за 2020-ий зробили вдесятеро більше, ніж за попередні 10 років. При цьому його попередник Петро Порошенко не так давно заявляв, що саме за його правління 2018-ий рік став рекордним щодо кількості відремонтованих автодоріг в Україні.

Ще кількома роками раніше на той момент міністр інфраструктури Володимир Омелян стверджував, що протягом 2016-2017 років відремонтовано більше доріг, аніж у рамках підготовки України до Чемпіонату “Євро-2012”.

Водночас у 2012-му за президентства Віктора Януковича теж були гучні заяви про дорожні успіхи. За даними тодішнього керівництва “Укравтодору”, за два роки підготовки до “Євро” було зроблено у 19 разів більше, ніж за два попередні.

Складається враження, що заяви про дороги майже без змін переходять у спадок – від Януковича до Порошенка, від Порошенка до Зеленського. Президенти хваляться, а доріг нема?

Раніше Зеленський на 2021 рік анонсував дорогу із заходу на схід. До 30-річчя незалежності України буде побудована найдовша траса в країні – вона з’єднає Львівську і Луганську області.

Названо масштаби Великого будівництва на 2021 рік

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.