Зв'язок з нами

Події

Верховний суд ухвалив рішення щодо позову до телеканалів Медведчука

Верховний суд ухвалив рішення щодо позову до телеканалів Медведчука

Канал “112 Україна” (фото: телеканал 112)

Верховний суд України ухвалив рішення щодо позову до телеканалів “112 Україна”, “ZIK” і “NewsOne”, проти яких були накладені санкції.

Про це повідомляє пресслужба суду у Facebook.

12 лютого 2021 року до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду надійшов позов від ТОВ “Телерадіокомпанія “Нові комунікації” до президента України, в якому позивач оспорює указ президента України, – йдеться у повідомленні.

Йдеться про указ № 43/2021 “Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”.

Ухвалою від 15 лютого 2021 року у справі № 9901/33/21 позовну заяву ТОВ залишено без руху і встановлено позивачеві десятиденний строк із дня отримання цієї ухвали для усунення недоліків, – зазначається у пресслужбі.

Рішення мотивоване тим, що кошти, перераховані позивачем на сплату судового збору, не надійшли на відповідний скарбничий рахунок. Отже, телеканал має надати докази, що підтверджують зарахування коштів про сплату судового збору за подання позовної заяви.

Читайте також

ЄС підтримав санкції РНБО проти телеканалів Медведчука

Верховний суд розгляне провадження про закриття каналів Медведчука

Крім цього, позивач не надав суду доказів, які б підтверджували необхідність та доцільність залучення РНБО, Служби безпеки України, Верховної Ради до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача.

Нагадаємо, другого лютого президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування санкцій проти народного депутата Тараса Козака та проти низки телеканалів Віктора Медведчука.

Депутат від партії Медведчука Вадим Рабинович (досьє Вадима Рабіновича) заявив, що у зв’язку з закриттям телеканалів ОПЗЖ ініціює процедуру імпічменту президента Зеленського. 

Читайте також наш матеріал: “Тепер з екранів брехатиме лише Зеленський: у соцмережах обговорюють санкції на канали Медведчука”

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.