Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Відключити РФ від міжнародної платіжної системи: Кравчук назвав план “Б” щодо Донбасу

Відключити РФ від міжнародної платіжної системи: Кравчук назвав план "Б" щодо Донбасу

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

Глава делегації України в ТКГ не виключає введення нових санкцій проти Росії

Україна запропонує Заходу від’єднати Росію від міжнародної платіжної системи, якщо в переговорах щодо врегулювання ситуації на Донбасі не буде зрушень. Про це повідомив глава української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук в ефірі телеканалу “Україна 24”. 

“Якщо до кінця року… цього не відбудеться (зрушення в переговорах по Донбасі – ред.), то, я думаю, початок нового року буде початком нового стандарту нашого розуміння ситуації, наших пошуків нових впливів і наших пропозицій щодо тиску на агресора… Це можуть бути санкції, які мають назву міжнародна платіжна система. Ми будемо цього просити і вимагати”, – заявив Кравчук. 

Новини за темою: Кравчук назвав умову для нормандської зустрічі

Водночас очільник української делегації висловив сподівання на дипломатичне врегулювання ситуації, тому що війна не є “філософією демократичної країни”. 

“Якщо Росія не хоче домовитися в дипломатичний, політичний спосіб, ми маємо зробити все, щоб її змусили зупинити агресію і відновити територіальну цілісність України через тиск світової спільноти та України. А форми тиску ми знайдемо”, – запевнив він. 

Нагадаємо, нещодавно Леонід Кравчук заявив, що “План спільних дій” щодо врегулювання конфлікту на Донбасі може стати передумовою для зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Росії Володимира Путіна.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.