Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Військові провели перевірку 20 населених пунктів на Донбасі

Військові провели перевірку 20 населених пунктів на Донбасі

Фото: Пресс-центр штаба ООС / Facebook У прифронтових містах Донецької та Луганської областей тривають перевірки

Під час профілактичних заходів, пошукові групи виявляли і перевіряли підозрілих осіб.

Підрозділи операції Об’єднаних сил провели оперативно-профілактичну перевірку 20 населених пунктів у Донецькій та Луганській областях. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у суботу, 1 травня.

“У прифронтових містах Донецької та Луганської областей підрозділи Об’єднаних сил вживають усіх можливих заходів щодо профілактики та недопущення протиправних дій, які становлять небезпеку для мирного населення та інтересів держави… Перевірено понад 20 населених пунктів Донецької і Луганської областей. В ході перевірок також були знайдені схрони боєприпасів, які становили небезпеку для цивільного населення”, – йдеться в повідомленні.

Одним з таких пунктів було місто Торецьк, в якому профілактику порушень провели підрозділи Нацгвардії зі складу ООС.

Під час профілактичних заходів, пошукові групи виявляли і перевіряли підозрілих осіб. Також, були проведені профілактичні бесіди з місцевим населенням і перевірені транспортні засоби на наявність небезпечних предметів і заборонених речовин.

У штабі наголосили, що за останні три місяці підрозділи Нацгвардії, які беруть участь в ООС, здійснили понад 360 заходів оперативно-профілактичного спрямування, в яких були задіяні понад 5 тисяч особового складу.

Раніше повідомлялося, що в Одесі посилили заходи безпеки. На охорону громадської безпеки і порядку в місті 1-2 травня заступили понад 2600 правоохоронців.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.