Зв'язок з нами

Події

VIP-вакцинація в Україні: відкрито кримінальне провадження

VIP-вакцинація в Україні: відкрито кримінальне провадження

Вакцина від коронавірусу (фото: pexels)

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов прокоментував інформацію про те, що нібито представники влади та депутати в Україні таємно вакцинувалися від коронавірусу.

Як повідомив очільник МОЗу в ефірі каналу “Україна 24”, правоохоронці проводять перевірку цієї “VIP-вакцинації” і вже відкрито відповідне кримінальне провадження.

Вважаю, що така ситуація, якщо вона повністю підтвердиться, то повинні бути зроблені серйозні висновки. Я вважаю, що це правопорушення, яке відповідним чином має бути покарано. На сьогодні, наскільки я знаю, відкрито відповідну кримінальну справу, – сказав міністр (досьє Максима Степанова).

Читайте також

У ВР сумніваються у реєстрації російської вакцини в Україні

Радуцький поставив під сумнів заяву Медведчука

Досьє

Степанов Максим

Міністр охорони здоров'я України в Кабінеті міністрів Дениса Шмигаля

Він також зазначив, що за дорученням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля перевірку проводить і Міністерство охорони здоров’я.

Отримали доручення прем’єр-міністра на проведення перевірки. Сьогодні я підписав наказ про проведення перевірки в межах повноважень МОЗ та Держлікслужби. Завтра вони виходять на перевірку, щоб ми у своїй частині перевірили, зокрема за прямими та непрямими доказами, можливість проведення підпільної вакцинації на базі цього лікувального закладу, – сказав міністр.

Нагадаємо, низка українських ЗМІ написали про таємну вакцинацію народних депутатів та високопосадовців вакциною, яку нібито контрабандою доставили з Ізраїлю.

6 січня президент України Володимир Зеленський і прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручили правоохоронним органам перевірити інформацію щодо можливої підпільної вакцинації від COVID-19.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.