Зв'язок з нами

Події

Вітренко розповів, як знизити ціну на газ

Вітренко розповів, як знизити ціну на газ

Нафтогаз України (Фото з сайту компанії)Основним завданням НАК “Нафтогаз України” є формування умови для зниження цін на газ.

Про це під час пресконференції розповів голова правління компанії Юрій Вітренко.

За різних умов є різний рівень економічного обґрунтування. І завдання національної компанії – формування умов для зниження вартості ресурсу, – підкреслив він.

За його словами, поміж чинників, які цьому сприятимуть, є збільшення власного газовидобутку. Скоро це завдання поставлять перед АТ “Укргазвидобування”.

Також працюватимемо над тим, щоб увесь ланцюжок надходження газу власного видобутку до українських споживачів був максимально спрощеним і прозорим, щоб не було зайвих посередників і надбудов. В такий спосіб і формуватимуться умови для того, щоб економічно обґрунтована ціна була якомога нижчою, – заявив Вітренко.

Також він додав, що знизити рівень цін допоможе юридичний тиск на російського газового монополіста.

Нагадаємо, що 28 квітня виконувача обов’язків міністра енергетики Юрія Вітренка призначили головою “Нафтогазу”. Тим часом голова правління НАК” Нафтогаз України” Андрій Коболєв звільнений зі своєї посади. Він очолював держкомпанію протягом семи років – з березня 2014 року.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.