Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Володимир Кацман: З сумом визнаємо – влада відмовилася від соціальної функції держави, а це нам гарантовано Конституцією!

Володимир Кацман: З сумом визнаємо - влада відмовилася від соціальної функції держави, а це нам гарантовано Конституцією!

Володимир Кацман Фото з відкритих джерел

Голова Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, депутат від фракції “Слуга народу” Галина Третьякова своїми законодавчими ініціативами вбиває надію людей на безбідне і захищене державою майбутнє і направляє свою роботу на згортання соціальної функції держави, прописаної в Конституції України. Про це заявив політичний експерт, заслужений журналіст України Володимир Кацман в ефірі телеканалу “ZIK”.

“В умовній номінації “торпедоносець рейтингу “Слуги народу” за підсумками минулого року я – за Галину Третьякову!.. Ту саму, яка проти “дітей низької якості”, проти виплат “чорнобильцям” і одиноким матерям… я просто не уявляю, як таке може вимовляти людина, у якої є свої діти, яка належить до прекрасної статі, яка повинна відповідати образу захисника соціальної функції нашої держави… крім того – це голова соціального комітету від монобільшості. І при цьому найбільше працює на знищення рейтингу цих же “слуг”, – констатував журналіст.

“На жаль, соціальна політика в нашій країні відсутня, чому підтвердженням є прийнятий монобільшостю і голосами “іуд” від нібито опозиції держбюджет на 2021-й рік – більш ніж половину бюджету ми віддаємо у якості боргів міжнародним фінансовим інститутам, причому, чверть – на силові відомства, а на “соціалку” залишаються крихти, та й ті кошти за бажанням західних кредиторів в будь-який момент такі “третьякови” готові охоче утиснути, урізати, скоротити. Це суперечить Конституції, статті 1-й!.. Такій державі людина потрібна тільки для податків, штрафів, акцизів, а соціальні гарантії у відповідь на це ніхто не гарантує, на жаль!” – резюмував Володимир Кацман.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.