Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

“ВРУ поділилася”: Оксана Савчук назвала глобальну проблему Ради

"ВРУ поділилася": Оксана Савчук назвала глобальну проблему Ради

Оксана Савчук Фото з відкритих джерел

Те, що монобільшості у ВРУ вже не існує, – це факт, каже народна депутатка

Народні депутати, які мають державницьку позицію, усунуті від ухвалення ключових законів у парламенті.

Про це в ефірі ток-шоу “17” на телеканалі ZIK заявила народна депутатка України Оксана Савчук.

Гостя ток-шоу констатувала, що останній рік з огляду на локдаун був важким, тому зараз рейтинги влади просідають, натомість опозиційні сили отримують більшу підтримку.

“Якщо ми говоримо про чинний парламент, я взагалі вбачаю у цьому парламенті глобальну проблему. Він ділиться на депутатів, які все ж таки мають державницьку позицію, але їх дуже мало. Практично їх настільки мало, що вони усунуті від ухвалення ключових законів у парламенті, і на тих, які собі просто ходять на своє місце роботи і отримують заробітну плату, і мають статус народного обранця. І саме тому вони будуть до кінця тиснути зелену кнопку, бо це – щасливий квиток у життя”, – сказала Оксана Савчук.

Новини за темою: Музика: Не може серіал “Слуга народу” тримати всіх біля екрану так довго

Народна депутатка продовжила, що значна кількість народних обранців підпорядкована керівникам груп та прислужують інтересам олігархів. У кожного з них є своя група, і в такий спосіб олігархи вирішують свої питання, додала гостя ток-шоу.

Оксана Савчук також наголосила, що те, що монобільшості у Верховній Раді України вже немає, – це факт.

Нагадаємо, на початку листопада торік голова партії “Слуга народу”, перший заступник голови депутатської фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявляв, що зараз у президента України Володимира Зеленського немає підстав для розпуску ВРУ.

Як повідомляли, політолог-міжнародник Тарас Семенюк заявляв, що монобільшість у парламенті є де-юре, але де-факто її немає, оскільки для ухвалення рішень завжди “позичаються” голоси.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.