Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

“Все може бути”: Криклій про перезавантаження Кабміну

"Все може бути": Криклій про перезавантаження Кабміну

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій Фото з відкритих джерел

Міністр переконаний, що якщо чинний склад уряду піде у відставку, буде значно складніше сформувати новий

Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає перезавантаження Кабінету міністрів цьогоріч можливим, але досить ризикованим. Про це він розповів в інтерв’ю “РБК-Україна”.

“Якщо говорити про мої особисті прогнози – знаєте, все може бути. Але враховуючи різні бажання, інтенції, настрої у Верховній Раді, мені здається, що повне перезавантаження досить ризиковане”, – сказав Криклій.

Міністр переконаний, що якщо чинний склад уряду піде у відставку, буде значно складніше сформувати новий, який хочуть отримати в результаті голосування в парламенті.

“Доведеться вже більше прислухатися до опозиційних фракцій. Насправді це вже буде класичною коаліціадою. І тут вже питання: які в кого будуть пропозиції, бачення. Тоді вже поділяється відповідальність, і не факт, що ситуація буде рухатися в тому напрямку, що раніше”, – додав Криклій.

Новини за темою: На сесії Слов’янської міськради депутати закликали прем’єр-міністра Шмигаля піти у відставку

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії “Слуга народу” Олена Мошанець заявила, що Верховна Рада відправить Кабінет Міністрів у відставку, якщо депутати будуть бачити, що пора змінити уряд, або для цього будуть якісь інші причини.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.