Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

У Франції заклали перші корпуси катерів для українських прикордонників

У Франції заклали перші корпуси катерів для українських прикордонників

Французькі катери для України Фото з відкритих джерел

Очікується, що їх відправлять на початку весни 2021 року

Розпочалось будівництво катерів для Державної прикордонної служби в рамках українсько-французького рамкового договору з посилення системи морської безпеки та охорони кордону України. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає пресслужба МВС

“Розпочалось будівництво катерів для Державної прикордонної служби. Корпуси вже готові на 30-50%. За 3 роки українські прикордонники отримають 20 суден для охорони кордону, операцій спостереження та протидії ДРГ: 5 з них буде виготовлено в Україні”, – сказав він. 

Як зазначається, на початку весни 2021 року група українських експертів відбуде у французьке місто Ле-Сабль-д’Олон для забезпечення постійного зворотного зв’язку та безперервності процесу побудови катерів.

Українська та французька сторона обговорюють можливість комплектування майбутніх прикордонних катерів певним обладнанням та іншими засобами, необхідними для охорони морських рубежів.  Крім того, наразі обговорюються питання навчання технічного персоналу та команд катерів, технічної підтримки та післяпродажного обслуговування тощо.

Новини за темою: Американські патрульні катери Mark VI для ВМС України: Нова безпекова допомога США

Раніше повідомлялося, що США схвалили продаж Україні до 16 патрульних катерів Mark VI та супутнього обладнання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.