Зв'язок з нами

УКРАЇНА

У грудні локдауну не буде – Зеленський

У грудні локдауну не буде - Зеленський

Фото: president.gov.ua Карантин вихідного дня виявився ефективним – Зеленський

Володимир Зеленський записав відеозвернення, у якому запевнив українців, що в грудні уряд оголошувати локдаун не буде. Влада вирішила дати бізнесу можливість працювати і “не псувати свята”.

  Президент України Володимир Зеленський записав відеоролик, у якому розповів “про головні перемоги тижня”. Зокрема, глава держави повідомив, що локдауну в грудні не буде.   “Я вірю і сподіваюся, що на сьогодні він нам не потрібен. Ми зважили всі за і проти… отримали запевнення МОЗ щодо контролю ситуації в лікарнях, і я рекомендував прем’єр-міністру України не оголошувати локдаун у грудні”, – сказав Зеленський.   За його словами, карантин вихідного дня виявився ефективним – кількість хворих на коронавірус у країні зменшилася.   “Медична система не пропустила нокаутуючий удар, тому вона витримає”, – запевнив президент.   Він додав, що уряд дає можливість працювати бізнесу і “не втрачати грудень – один з найприбутковіших місяців року”. Також глава держави пообіцяв українцям “не псувати свята”.   “Чи буде він (локдаун. – Ред.) у січні? Подивимося. Якщо й буде, то не таким страшним, як його дехто малює”, – підкреслив Зеленський, додавши, що нардепи проголосували за законопроекти, які допоможуть громадянам і бізнесу, які опинилися в скрутному становищі через пандемію.   “Компенсації, списання боргів, податкові канікули. Все це запрацює найближчим часом”, – запевнив Зеленський.   Президент також закликав українців носити правильно захисні маски і при найменших симптомах захворювання залишатися вдома.  

  Нагадаємо, що Зеленський уточнив, хто з ФОПів не отримає 8 тисяч. Підприємці отримають компенсацію, якщо їхній вид діяльності не підпадає під карантин, працюють більше трьох місяців і не мають великих заборгованостей з податками.   Додамо також, що, на думку голови МЗС України, локдаун не вплине на поїздки за кордон.  

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.