Зв'язок з нами

УКРАЇНА

У МОЗ розповіли про вакцинацію в компаніях

У МОЗ розповіли про вакцинацію в компаніях

Фото: kmu.gov.ua Віктор Ляшко розповів про вакцинацію в компаніях

Вакцинація відбуватиметься тільки за наявності необхідної кількості доз вакцини, яка не використовується для пунктів щеплення.

На вакцинацію від коронавірусу записалися вже 84 робочих колективи. У цих компаніях є більш як 50 охочих зробити щеплення. Про це під час брифінгу в п’ятницю, 23 квітня, повідомив головний санлікар України Віктор Ляшко.

“За вчора вже записалися 84 колективи. Всього це 10 390 осіб”, – зазначив він.

Уточнюється, що вакцинація з цього листу очікування відбуватиметься тільки за наявності необхідної кількості доз вакцини, яка не використовується для пунктів щеплення. Вони будуть використовуватися мобільними бригадами, які будуть приїжджати на підприємства і вакцинувати працівників.

Також МОЗ пояснили, скільки доведеться чекати компаніям на прибуття медичної бригади для проведення вакцинації від коронавірусу.

“Це може бути досить тривалий час, оскільки ми тільки почали процес формування черг. Надалі все буде залежати від графіка поставок вакцин на територію України. Графік поставки вакцин на територію України вказано в Національному плані імунопрофілактики”, – зазначив Віктор Ляшко.

Як повідомлялося раніше, в Україні за минулу добу щеплення від коронавірусу було зроблено 16 169 громадянам. З початку кампанії вакцинації щеплено 508 046 осіб.

Вакцинація в компаніях: названі умови виїзду мобільних бригад

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.