Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

У “Слузі народу” анонсували розгляд питання про амністію капіталу і закликали скористатися нею

У "Слузі народу" анонсували розгляд питання про амністію капіталу і закликали скористатися нею

Верховна Рада України

Фото з відкритих джерел

Нардеп Олександр Ковальчук поділився планами роботи ВРУ

У Верховній Раді України розглянуть законопроєкт про амністію капіталу і Бюро економічної безпеки, що дасть можливість ефективно повертати капітал в Україну.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція “Слуга народу”) Олександр Ковальчук.

Парламентар поділився планами роботи у Верховній Раді України у 2021 році.

“Це також реформа, я б сказав, а навіть не законопроєкт – це амністія капіталу і закон про Бюро економічної безпеки, так зване БЕБ. Ці речі дадуть нам можливість ефективно повертати капітал в Україну, так би мовити, відбілювати його, дати можливість людям, у яких є кошти, – я закликаю всіх, коли ми ухвалимо цей закон або цю реформу, все ж таки скористатися цією можливістю і показати свій капітал за тими правилами, які ми пропишемо у законі. І БЕБ – це та дорога, якою мріяли йти всі до нас, але ніхто не намагався зробити цей крок”, – сказав Олександр Ковальчук.

Новини за темою: Бюро економічної безпеки: Звичайна зміна “вивісок” чи створення нового законного держоргану?

Парламентар також анонсував розгляд у комітетах та сесійній залі законопроєкту про валютних позичальників та нового законопроєкту про розмитнення “євроблях”.

Як зазначала раніше народна депутатка (фракція “Слуга народу”) Олена Мошенець, позачергове засідання Верховної Ради можуть скликати з нового року, якщо виникнуть нагальні питання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.