Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

У “Слузі народу” анонсували суттєве збільшення штрафів за перешкоджання журналістській діяльності

У "Слузі народу" анонсували суттєве збільшення штрафів за перешкоджання журналістській діяльності

Народний депутат Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Відповідний проєкт закону можуть ухвалити вже сьогодні, каже Євгенія Кравчук

Верховна Рада України сьогодні може розглянути й ухвалити у другому читанні законопроєкт, який посилює відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту “Чудова четвірка” на телеканалі ZIK під час включення заявила народна депутатка України (фракція “Слуга народу”) Євгенія Кравчук.

Народна депутатка повідомила, що сьогодні Рада може розглянути проєкт закону, який стосується медійного законодавства.

“Що стосується медійного законодавства, то, наприклад, сьогодні у порядку денному стоїть законопроєкт, який посилює відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності. Це вже друге читання, я думаю, що ми його сьогодні приймемо. Там штрафи збільшуються у кілька разів, суттєво – з 350-400 грн до 17 тисяч гривень. Що стосується реформи медійного законодавства й оновлення, то, звичайно, воно є на порядку денному, але зараз ми фіналізуємо додаткові зустрічі з представниками медійних холдингів, індустрією. Можливо, ми будемо робити в комітеті доопрацьовану версію, перш ніж виносити її в зал”, – сказала Євгенія Кравчук.

Новини за темою: На журналістку NEWSONE напали і вибили мікрофон під час вшанування жертв Голодоморів. Фото

Як повідомляли, 77 випадків застосування сили до журналістів в Україні зафіксовано у 2020 році в рамках “Індексу фізичної безпеки журналістів”, який Національна спілка журналістів України проводить спільно з партнерськими організаціями.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.