Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Україна готова збільшити внески в операції НАТО й сподівається на ПДЧ у 2021 році, – Міноборони

Україна готова збільшити внески в операції НАТО й сподівається на ПДЧ у 2021 році, – Міноборони

Андрій Таран Фото з відкритих джерел

За словами міністра оборони, країна може й відправити додатковий персонал у структури НАТО

Міністр оборони Андрій Таран заявив, що Україна готова збільшити національні внески в операції під проводом НАТО та направити до роботи у структурах Альянсу додатковий персонал. Про це він повідомив в інтерв’ю “Урядовому кур’єру”.

За словами Тарана, такі дії мають наблизити Україну до членства в НАТО. “Ми готові збільшити національні внески в операції під проводом НАТО, направити до роботи у структурах Альянсу додатковий військовий та цивільний персонал, розпочати виконання практичних заходів з налагодження обміну інформацією в режимі реального часу, застосовуючи автоматизовані системи. Усе це має зробити нас сильнішими і значно наблизити до стратегічної мети — повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору”, – сказав міністр.

Водночас урядовець додав, що Україна сподівається на отримання плану щодо членства вже в наступному році, а сам він наголошував на цьому під час зустрічі з послами та військовими аташе держав-членів Альянсу. “І в цьому контексті ми чітко окреслюємо свої амбіції отримати План дій щодо членства в НАТО і сподіваємося на всебічну політичну підтримку союзників з НАТО щодо ухвалення такого рішення на наступному саміті Альянсу 2021 року”, – висловився Таран.

Новини за темою: Більше НАТО у Чорному морі: Кулеба розповів про підсумки зустрічі з міністрами Альянсу

Нагадаємо, нещодавно Міністерство оборони України в перший раз провело закупівлю військових товарів через Агенцію НАТО з підтримки і постачання. Такий крок дозволить українським виробникам брати участь у тендерах НАТО.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.