Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Україна і Канада створили робочу групу, яка працюватиме над спрощенням візового режиму

Україна і Канада створили робочу групу, яка працюватиме над спрощенням візового режиму

Фото з відкритих джерел

Група працюватиме над широким спектром питань у сфері міграції та мобільності

Україна і Канада домовилися про створення робочої групи з питань мобільності, яка, зокрема, працюватиме над питанням спрощення режиму поїздок громадян двох країн. Про це йдеться у заяві на сайті українського МЗС.

“Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр у справах імміграції, біженців та громадянства Канади Марко Мендічіно підписали лист про наміри щодо створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності між Міністерством закордонних справ України, Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством у справах імміграції, біженців та громадянства Канади”, – йдеться у заяві.

Зазначається, що група працюватиме над широким спектром питань у сфері міграції та мобільності, включно із питанням спрощення режиму поїздок громадян України до Канади.

“Робоча група стане ефективним інструментом спільного реагування на світові виклики у сфері міграції та новою платформою діалогу на шляху до спрощення режиму поїздок громадян України до Канади”,- заявив Кулеба.

Президент Володимир Зеленський у свою чергу привітав створення українсько-канадської робочої групи з питань мобільності.

“Впевнений, цей новий інструмент сприятиме активізації двостороннього діалогу Канади та України з питань міграції та спрощенню режиму поїздок українців до Канади”, – написав він у Twitter.

Новини за темою: Канада надішле в Україну оціночну місію з питань безвізу

Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що Канада погодилась переглянути можливість спрощення візового режиму для України. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.