Зв'язок з нами

УКРАЇНА

Україна пройшла пік смертності від коронавірусу – НАН

Україна пройшла пік смертності від коронавірусу - НАН

Фото: Getty Images В Україні вже більш як 43 тисячі жертв пандемії

Пік кількості летальних результатів у першій декаді квітня був вищим за 400 випадків. Летальність залишилася на рівні 2,5%.

  В Україні стабілізується ситуація з коронавірусом, а пік смертності від COVID-19, ймовірно, вже подолано. Про це йдеться в повідомленні на сайті НАН України, оприлюдненому напередодні.   Вчені відзначили, що протягом 21 – 27 квітня кількість нових виявлень випадків заражень у день стабільно зменшилася – на близько 260 випадків за добу або 14% за тиждень.   “Почалося також зменшення кількості нових летальних випадків, але зі значно меншим відносним темпом убування”, – йдеться в повідомленні.   Також у НАН додали, що “проміжне оновлення даних дозволяє сформулювати попередню гіпотезу про те, що пік смертності за всіма причинами вже пройдено в першій половині квітня, що узгоджується з динамікою зареєстрованих смертей від COVID-19”.   Крім цього, вчені звернули увагу на те, що пік числа летальних результатів у першій декаді квітня був незначно вищим за 400 випадків. Летальність залишилася на рівні 2,5%.   За даними НАН, за останній тиждень середня кількість:  

  • нових випадків – 10 899 на добу;
  • нових летальних випадків – 369 на добу;
  • позитивних ПЛР-тестів – 8960 на добу.

Нагадаємо, 27 квітня глава МОЗ Максим Степанов заявив, що Україна виходить з третьої хвилі пандемії, хоча в країні третій день зростає захворюваність на коронавірус. Також стало відомо, що Київ стане наступним регіоном, який вийде з “червоної” зони карантину.    

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.