Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Україна вийде з угоди СНД про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності

Україна вийде з угоди СНД про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності

Фото з відкритих джерел

Угода була ратифікована в Україною в 2011 році

На позачерговому засіданні Кабінету міністрів підтримав законопроєкт про “Про вихід з Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності”. Про це повідомив у Facebook народний депутат Василь Мокан. 

Як зазначається, законопроєктом пропонується вийти із угоди, учиненої 19 листопада 2010-го року в місті Санкт-Петербург та ратифікованої Верховною Радою України 21 грудня 2011-го року.

“Представники України вже тривалий час не беруть участі у засіданнях Міждержавної ради, Україна не бере участь в розробці проєктів міжнародних договорів в рамках СНД, не здійснює в рамках Угоди обмін патентною, нормативно-методичною документацією у сфері охорони й захисту інтелектуальної власності”, – пояснив Мокан.

Новини за темою: Позачергове засідання Кабміну: Міністри провели низку кадрових змін

Також він зауважив, що дана угода не відповідає сучасному стану економічних відносин між державами-членами СНД, а зобов’язання України, що виникли протягом строку дії угоди, врегульовані.

Новини за темою: Підвищення тарифів на “комуналку”: У Кабміні заспокоїли одержувачів субсидій

Нагадаємо, Кабінет міністрів України підтримав постанову про вихід України з п’яти договорів, укладених у рамках Співдружності Незалежних Держав (СНД), в тому числі – про співробітництво у використанні атомної енергії в мирних цілях. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.