Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Українська делегація в ПАРЄ обрала нового голову

Марія Мезенцева Пресслужба партії “Слуга народу – Харків”

Новою главою стала народна депутат з Харкова від партії “Слуга народу” Марія Мезенцева

Делегація України в Парламентській асамблеї Ради Європи на онлайн-засіданні обрала нового голову. Нею стала народна депутат з Харкова від Ппартії “Слуга народу” Марія Мезенцева, передає нардеп від “Європейської солідарності”, який є членом делегації, Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

“Марія Мезенцева стала новою главою української делегації в ПАРЄ. Щойно після більш ніж 3-годинних дебатів делегація України в ПАРЄ на своєму онлайн-засіданні замінила голову делегації України в ПАРЄ. Замість Єлизавети Ясько нею стала нардеп від “Слуги народу” Марія Мезенцева. За неї проголосувало 10 членів делегації від “Слуги народу”, обидва представники “Опозиційної платформи – За життя” і представник “За Майбутнє”, – повідомив політик.

Олексій Гончаренко додав, що представники “Європейської солідарності”, “Голосу”, “Батьківщини” і деякі “слуги народу” не голосували за її призначення.

Довідка:

Марія Сергіївна Мезенцева (народ. 10 грудня 1989, Харків) — український політик, волонтер, приватний підприємець. Народний депутат України IX скликання.

Закінчила Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна (спеціальність “Міжнародні економічні відносини” та “Референт-перекладач з англійської мови”). Навчалася в Кентському університеті (Велика Британія), отримала ступінь магістра за спеціальністю “Міжнародні відносини та міжнародне право”.

Працювала в Альянсі Європейських консерваторів і реформаторів у Брюсселі, була лобісткою з українських питань у Європейському парламенті.

У 2015 році – обрана депутатом Харківської міськради 7-го скликання.

Новини за темою: Українська делегація поїде на зимову сесію ПАРЄ до Страсбурга

Нагадаємо, раніше народний депутат від “Слуги народу” Марія Мезенцева відзначилася скандалом, заявивши у Верховній Раді, що її бабуся чекає відкриття ринку землі, проте виявилося, що старенька має зовсім іншу думку щодо земельного питання.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.