Зв'язок з нами

Події

За 10 місяців українці погасили боргів на три млрд за опалення

За 10 місяців українці погасили боргів на три млрд за опалення

Гроші, гривня Фото: сторінка НБУ у Фейсбук

За десять місяців 2020 року населення України за комунальні послуги без урахування газопостачання та електроенергії сплатило 54,7 млрд грн, що становить 101,6%.

Як повідомляє Міністерство розвитку громад і територій України, за аналогічний період минулого року громадяни сплатили 100,2% від нарахованої суми за споживання відповідних послуг.

Звичайно, це не означає, що всі українці справно сплачують за спожиті послуги. Але це свідчить про те, що частина споживачів розраховуються з боргами за попередні періоди. Приміром, за опалення за цей період було нараховано 24 млрд грн, а сплачено 27 млрд, що на рівні 112, 2%. Тобто за опалення за січень-жовтень українці погасили боргів на 3 млрд грн, що є досить непоганим показником, — пояснює заступник міністра розвитку громад і територій України Наталія Хоцянівська.

Читайте також

Кабмін пропонує, щоб тарифи на "комуналку" встановлювала місцева влада

Кабінет міністрів схвалив законопроєкт

До суми 54,7 млрд гривень входять послуги теплопостачання, холодна та гаряча вода та водовідведення, вивезення побутових відходів, утримання будинків та прибудинкових територій. Заступник Міністра зауважила, що на початок січня 2020 року заборгованість населення за ці послуги становила майже 30,5 млрд грн.

Нагадаємо, в Україні за жовтень місяць нарахування за комунальні послуги для населення зросли до 11 млрд грн, що більше, ніж цього ж місяця 2019 року, на 57%.

Читайте також наш матеріал: Зеленський пообіцяв зниження тарифів на 50%, але вартість коммуналки лише зросла 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.