Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський доручив винести реформу “Укроборонпрому” на розгляд РНБО

Зеленський доручив винести реформу "Укроборонпрому" на розгляд РНБО

Укроборонпром

5 Канал

Концерн планують перетворити в сучасні холдинги з ефективною системою управління

Президент України Володимир Зеленський провів робочу нараду щодо реформування “Укроборонпрому” й доручив секретарю Ради національної безпеки і оборони Олексію Данілову винести це питання на розгляд відомства. Про це повідомлила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що під час зустрічі гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв презентував дорожню карту реформування концерну й доповів про перші результати підготовки до трансформації. Сам “Укроборонпром” планують перетворити на сучасні холдинги з ефективною системою корпоративного управління.

Водночас президент підтримав пропозицію про збільшення частки підприємств концерну в державному оборонному замовленні під час погодження та затвердження цього документа на 2021 рік.

Відповідно, профільному віцепрем’єр-міністру Олегу Уруському було доручено прискорити підготовку підзаконних нормативно-правових актів для імплементації законодавства щодо оборонних закупівель. “Маємо структурно перебудувати державний оборонно-промисловий комплекс. Необхідно запровадити сучасну модель корпоративного управління на підприємствах “Укроборонпрому”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, в грудні президент України Володимир Зеленський призначив новим генеральним директором державного концерну “Укроборонпром” Юрія Гусєва. Раніше Гусєв очолював Херсонську облдержадміністрацію.

Новини за темою: “Укроборонпром” планує побудувати плавучий госпіталь

Згодом новопризначений директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв заявив, що державний концерн припинить своє існування в 2021 році. Новий очільник відомства анонсував створення холдингу “Оборонні системи України”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.