Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський підписав указ про відзначення 25-річчя заснування станції “Академік Вернадський”

Зеленський підписав указ про відзначення 25-річчя заснування станції "Академік Вернадський"

Українська антарктична станція “Академік Вернадський” Фото з відкритих джерел

Видатки на відповідні заходи профінансує Кабмін

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 25-річчя заснування антарктичної станції “Академік Вернадський”. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що в лютому 2021 року мають відбутися урочисті заходи, а в першому півріччі планується проведення міжнародної науково-практичної конференції з питань дослідження Антарктики. Крім того, передбачається створення інформаційно-просвітницьких проєктів про історію заснування станції та досягнення українських учених у проведенні наукових досліджень в Антарктиці.

Згідно з указом, Міністерство закордонних справ має забезпечити проведення заходів із відзначення річниці закордонними дипустановами. Також відомство інформуватиме міжнародну спільноту про внесок України у розвиток наукових досліджень в Антарктиці.

У свою чергу, Кабмін упродовж двох тижнів має розробити та затвердити план заходів із відзначення річниці заснування станції, а також профінансувати видатки на них.

Новини за темою: В Антарктиді на українській станції народилися перші пінгвінятка

Нагадаємо, нещодавно в Антарктиді на острові Галіндез, де розташована українська станція “Академік Вернадський”, відколовся край льодовика. Повідомлялося, що тріщина в місці відколу була давно, і науковці постійно спостерігали за льодовиком.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.