Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський призначив нового очільника Хмельницької ОДА: Що про нього відомо

Зеленський призначив нового очільника Хмельницької ОДА: Що про нього відомо

Володимир Зеленський і Сергій Гамалій Офіс президента України

Хмельницьку облдержадміністрацію очолив Сергій Гамалій

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Сергія Гамалія на посаду очільника Хмельницької обласної державної адміністрації. Про це повідомила пресслужба Офісу президента.

Зазначається, що указ було підписано сьогодні, 3 грудня. Тоді ж Зеленський вручив Гамалію службове посвідчення та побажав показати високий результат на новій посаді.

Довідка

Сергій Гамалій народився в 1979 році у м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області. Закінчив Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю “Правознавство” та Подільську державну аграрно-технічну академію за спеціальністю “Облік і аудит”.

З 2005 до 2007 року працював юрисконсультом Instytut Maszyn Spozywczych у Варшаві. Пізніше впродовж двох років перебував на посаді помічника депутата Кам’янець-Подільської міської ради на громадських засадах. З 2007-го року займався підприємницькою діяльністю.

Згідно з даними сайту “Слово і Діло”, Гамалій володіє фірмою, яка займається ресторанної діяльністю і наданням послуг мобільного харчування.

Новини за темою: Зеленський призначив нових очільників Харківської та Одеської ОДА: Що про них відомо

Нагадаємо, нещодавно заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявив, що причиною звільнення голів облдержадміністрацій та призначення нових посадовців став незадовільний результат роботи чиновників. За його словами, центральна влада таким чином намагається побудувати ефективну роботу ОДА.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.