Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський продовжив безвіз для громадян Британії

Зеленський продовжив безвіз для громадян Британії

Фото з відкритих джерел

Безвізовий режим діятиме до 30 січня 2022 року

Президент Володимир Зеленський продовжив безвізовий режим в’їзду в Україну і транзитного проїзду через територію України для громадян Великої Британії до 30 січня 2022 року. Відповідний указ № 28/2021 від 28 січня опублікований на сайті Офісу президента.

“На часткову зміну статті 1 Указу президента України від 29 січня 2020 року № 28 “Про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії” продовжити безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії, якщо строк їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів, до 30 січня 2022 року”, – йдеться в документі.

Новини за темою: Проблема українського безвізу: У МЗС пояснили, що заважає українцям вільно їздити до ЄС

Раніше повідомлялося, що Київ та Лондон почали діалог щодо спрощення візового режиму між країнами. Однак передбачається, що цей процес буде тривалим. Про ймовірний безвіз зі Сполученим Королівством та проміжні результати переговорів читайте у статті “Надія на безвіз: Чи спростять українцям візовий режим з Великою Британією”.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.