Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції

Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції

Фото з відкритих джерел

Контроль за виконанням рішення РНБО поклали на Секретаря Олексія Данілова

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів. Про це йдеться у відповідному указі №29/2021 опубліковано на сайті Офісу Президента.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 січня 2021 року “Про внесення змін до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 грудня 2020 року, уведеного в дію Указом Президента України від 14 грудня 2020 року № 564-27т”, – йдеться у повідомленні.

Санкційний список в ОП не опублікували. Одне з рішень РНБО – засекречено.

У рішенні РНБО зазначається, зокрема, що Міністерство закордонних справ України повинно поінформувати компетентні органи Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав про запровадження санкцій і порушити перед ними питання про застосування аналогічних обмежувальних заходів.

Новини за темою: Відмовитись від санкцій проти РФ: У ПАРЄ з’явився проєкт рішення

Раніше повідомлялося, що Парламентська асамблея Ради Європи (ПАРЄ) схвалила резолюцію про підтвердження повноважень делегації Росії та не запровадила проти неї обмеження через дії, що суперечать принципам Ради Європи. 

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.