Зв'язок з нами

Події

Зеленський анонсував створення Музею Революції Гідності: його спроєктували німці

Зеленський анонсував створення Музею Революції Гідності: його спроєктували німці

Проєкт музею Революції Гідності (Фото: Музей Революції Гідності)

В Україні цьогоріч нарешті розпочнуться проектувально-будівельні роботи зі створення Музею Революції Гідності у Києві.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Як доповів президенту міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко (досьє Олександра Ткаченка), досягнуто принципової згоди щодо умов використання проєкту переможців архітектурного конкурсу, що дає змогу оголосити про початок проектувально-будівельних робіт у поточному році.

За словами міністра, конкурс відбувся давно, але в минулі роки ніхто не намагався пришвидшити розв’язання цього питання.

Сьогодні, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні, особливо важливо отримати звістку про завершення довготривалих перемовин щодо початку створення Музею Революції Гідності. Україна повинна належним чином вшановувати пам’ять трагічних подій 2013-2014 років. У пам’ять про загиблих та на знак вдячності Героям Майдану. Це пріоритетне завдання для країни, втілення якого буде реалізовано у низці подальших стратегічних кроків, – наголосив Зеленський (досьє Володимира Зеленського).

Ткаченко додав, що навіть без приміщення Музей щороку реалізовував низку проєктів з ушанування учасників Революції Гідності та підготував масштабну програму до Дня Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

Наш обов’язок – діями продовжувати боротися за країну. Бо боротьба триває. А прагнення до свободи – те, що об’єднує українців. Тому ми ніколи не здамося, – зазначив він.

Читайте також

В Україні випустили марки до річниці Революції Гідності

Рада визнала Революцію Гідності ключовим моментом українського державотворення

Нагадаємо, напередодні постановою Верховної Ради закріплено статус Революції Гідності як одного з ключових моментів українського державотворення та виразника національної ідеї свободи. Також Кабінет Міністрів погодив план заходів на наступні п’ять років з ушанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сьогодні, 20 лютого, у День пам’яті Героїв Небесної Сотні президент України Володимир Зеленський разом з дружиною Оленою вшанували подвиг учасників Революції Гідності у Києві. Глава держави та перша леді встановили лампадки біля хреста на місці загибелі активістів Майдану.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.