Зв'язок з нами

Події

Зеленський підписав закон щодо конкурсів на посади держслужби

Зеленський підписав закон щодо конкурсів на посади держслужби

Документи (фото: Pexels)

Президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо конкурсів на посади держслужби.

Як повідомляє пресслужба глави держави, вступив у дію закон “Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби” № 1285-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 23 лютого з урахуванням пропозицій Глави держави.

Закон відновлює процедуру проведення конкурсів на зайняття посад державної служби всіх категорій. Протягом шести місяців з дня набрання чинності цим документом необхідно оголосити конкурси на посади, що обіймають особи, з якими раніше були укладені контракти про проходження державної служби на період дії карантину через поширення COVID-19.

Читайте також

В Україні відновлять конкурси на зайняття посад державної служби

Також закон скасовує положення, згідно з яким суб’єкт призначення може ухвалити рішення про звільнення державного службовця з посади категорії “А” з власної ініціативи, за поданням прем’єр-міністра України або відповідного міністра чи керівника центрального органу виконавчої влади (керівника державного органу) протягом чотирьох місяців з дня призначення голови уряду або відповідного міністра чи керівника державного органу.

Крім того, виключаються обмеження щодо виконання першим заступником міністра чи заступниками міністра (якщо посада міністра є вакантною) окремих повноважень міністра.

Контекст. 23 лютого Верховна Рада України погодила правки президента Володимира Зеленського до законопроєкту №4531 про державну службу, якими виконувачі обов’язків міністрів можуть повноцінно керувати відомствами.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.