Зв'язок з нами

Події

Зеленський про свята під час карантину: скупчення людей становлять загрозу

Зеленський про свята під час карантину: скупчення людей становлять загрозу

Нарада у Зеленського Фото: Офіс президента

Проходження третьої хвилі пандемії COVID-19 та підготовку до великодніх свят обговорили на нараді у президента України.

Як повідомляє Офіс президента, ситуацію з проходженням третьої хвилі пандемії коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні обговорили на традиційній селекторній нараді під головуванням Володимира Зеленського.

Глава держави порушив питання підготовки до великодніх свят в умовах пандемії.

У нас є вже досвід відзначання таких важливих свят. Хоча у нас і триває вакцинація, однак скупчення людей на сьогодні й досі становлять загрозу. Я особисто розумію, наскільки важливе свято Великодня, але пандемія корегує наші плани. Впевнений, у всіх нас буде ще багато спільних свят попереду, і ми знову будемо збиратися з родиною та друзями, але цьогоріч нам треба бути розважливими, – наголосив він.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що держава готується до великодніх свят в умовах пандемії. Також очільник уряду повідомив, що за минулий тиждень по всій Україні захворіло на 14 тисяч менше людей, ніж за попередній. За його словами, кілька областей у Центральній та Західній Україні близькі до виходу з “червоної зони”, ситуація в місті Києві залишається складною.

Шмигаль розповів, що загалом по Україні для хворих на коронавірусну недугу виділено 77 698 ліжок. З них 67 567 забезпечені киснем. Зайнятих на сьогодні – 44 415.

Нагадаємо, у Запорізькій області у зв’язку із карантином релігійне святкування Великодня пройде в режимі онлайн.

Читайте також

Досьє

Зеленський Володимир

Досьє

Шмигаль Денис

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.