Зв'язок з нами

Події

Зеленський пропонує залучити до вакцинації мобільні бригади

Зеленський пропонує залучити до вакцинації мобільні бригади

Володимир Зеленський (Фото: Офіс президента)

Президент України Володимир Зеленський вважає, що з коронавірусом в Україні необхідно боротися вакцинацією, а не локдаунами і пропонує залучити до щеплень мобільні бригади медиків.

Про це повідомили в Офісі президента України.

Зеленський (досьє Володимира Зеленського) наголосив, що Україні потрібно прискорити вакцинацію. Для цього він запропонував залучити мобільні бригади та ресурси інших відомств, окрім МОЗ, і ретельніше реагувати на дезінформацію про щеплення.

Найправильнішою відповіддю на сьогоднішнє зростання кількості хворих на коронавірус є вакцинація, а не локдаун. Саме це є рішенням, щоб не було більшого приросту хворих. Ми наближаємося до середини березня і маємо надати більше можливостей людям отримати перші дози вакцини, особливо якщо вони працюють на передовій боротьби з коронавірусом, – зазначив президент.

Читайте також

Ізраїль поборов коронавірус завдяки швидкій вакцинації населення

В Україні ведеться цілеспрямована кампанія проти COVID-вакцинації – Степанов

Своєю чергою міністр охорони здоров’я Максим Степанов (досьє Максима Степанова) звернув увагу на необхідність тіснішої співпраці з головами ОДА.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (досьє Арсена Авакова) повідомив, що відомство підготувало 50 мобільних бригад, які допоможуть взяти участь у проведенні вакцинації.

Контекст. 24 лютого в Україні стартувала вакцинація від коронавірусу. На першому етапі вакцинації щеплюють медиків, які працюють з хворими на COVID, бригади швидкої допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку, військових на фронті.

Також читайте наш матеріал: Минув рік з коронавірусом, але висновків не зробили: чому Україну чекає новий локдаун.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.