Зв'язок з нами

ПОЛІТИКА

Зубченко: Незважаючи на санкції США з 2014-го, вплив Медведчука рік від року тільки зростає

Зубченко: Незважаючи на санкції США з 2014-го, вплив Медведчука рік від року тільки зростає

Голова політради партії “Опозиційна платформа ‒ За життя”, народний депутат Віктор Медведчук 112.ua

Найкраще визнання заслуг голови політради політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Віктора Медведчука в боротьбі проти іноземних агентів впливу, яких називають “соросята”, – це позапланова перевірка телеканалу ZIK за анонс теламарафону “Реванш соросятни”. Таку думку висловив у своїй статті публіцист Олександр Зубченко.

“Лише один анонс телемарафону “Реванш соросяті ” викликав паніку і позапланову перевірку. Тривалість анонсу 2 хвилини 33 секунди. Але за цей короткий час ZIK примудрився: 1) “приховано розпалити ворожнечу”; 2) “вплинути на психіку глядача”; 3) “почати підбурювання до насильницьких дій”. Аплодую стоячи! Менш ніж за три хвилини так приділити “соросню” – це просто геніально!” – із захопленням зауважив публіцист.

Аналітик приходить до висновку, що Нацрада з телебачення і радіомовлення під керівництвом Ольги Герасим’юк фактично офіційно визнала співробітників грантових організацій Джорджа Сороса агентами впливу США.

“Отже, “соросята” – “Невизначена соціальна категорія осіб, що володіє сукупними ознаками приналежності до реалізації інтересів громадян США”. Все точно. Саме “невизначена соціальна категорія”, оскільки вони не орють, не сіють, не будують, а пишаються американською демократією на платній основі”, – підсумовує журналіст.

Тут же Зубченко звертає увагу, що термін повноважень голови Нацради Ольги Герасим’юк закінчився ще в 2019 році.

“Термін її повноважень закінчився ще минулого року, але кого це, власне кажучи, хвилює?”- задається питанням він.

Як зазначає публіцист, позапланова перевірка – це найкраще визнання заслуг Віктора Медведчука в боротьбі проти іноземної агентури.

“Невизначена соціальна група” знаходиться в страшній небезпеці!… Краще визнання вкладу Віктора Медведчука в боротьбу з групою, яка не змогла визначити свій соціальний і статевий статус, навіть придумати складно. За дві хвилини тридцять секунд у “соросятнику” стався потужний вибух мізків. Ну або того, що їм замінює сіра речовина”, – з іронією заявляє журналіст.

Автор ще раз підкреслює, що у Віктора Медведчука великий досвід боротьби проти іноземної агентури.

“Блискучий результат. Позначається великий досвід боротьби Медведчука проти іноземної агентури. Він їх ганяє з початку нульових, коли відбулося перше, масове пришестя “соросні” під виглядом “експертів” і депутатів від “Нашої України” Віктора Ющенка”, – звертає увагу публіцист.

Зубченко підкреслює, що, незважаючи на санкції США, Віктор Медведчук не тільки не виїхав з України, але і його вплив зростає рік від року.

“Американський уряд високо оцінив заслуги голови політради “опозиційної платформи”, ще в 2014-му проти нього ввели персональні санкції. Правда, Медведчук виявився єдиним з учасників санкційного списку, хто не поїхав з України. І санкції США, як бачимо, ніяк не позначилися на тому, що його вплив рік від року тільки зростає. Розворушив – таки “соросятник”!” – резюмірвоал публіцист Олександр Зубченко.

Джерело

Натисніть щоб коментувати

Залишити Коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.